AUTODRÁHY

Pronájem autodráhy

Aktivitu dodáme jako doprovodný program na Vaší kulturní akci!

Nabízíme k pronájmu velké zábavné čtyřproudé autodráhy. Disponujeme mnoha různými autodráhovými sestavami o rozměrech až 2,5 x5 m. Mimořádně lze sestavit dráhu o délce až 50 m!

 Pronajmout autodráhu        Další atrakce k pronájmu 


Dále máme v nabídce velké množství závodních aut. Náš "kvalitní vozový park" (modely světoznámých značek) je kromě samotných závodů na dráze vhodný pro využití reklamy, např. umístěním firemního loga. Součástí pronájmu autodráhy je i pronájem doplňkových rekvizit krajiny (stromy, kopce, domy, mosty, tunely a další doplňky)

a dalšího nezbytného příslušenství (stůl pod autodráhu, základní časomíra, speciální závodní softwarwe pro organizování soutěží a kvalifikovaná obsluha). Naše nabízené autodráhy poskytují kvalitní zábavu a rozptýlení při pořádání nejrůznejších společenských a zábavných akcích. Dále jsou vhodnou doplňkovou zábavou v obchodních centrech, na výstavách, dnech otevřených dveří a dalších místech s větší kumulací návštěvníků. Autodráhy zabaví nejen samotné účastníky automobilových závodů, ale i přihlížející diváky.

Propagační výhody pronájmu autodráh

Pořádáte-li firemní dny či jinou propagační akci, kde by se měla vaše firma prezentovat, můžete vhodně využít pronájmu autodráhy i k těmto reklamním účelům. Nabízíme možnost umístění reklamních panelů do prostoru autodráhy, na boky stolu pod autodráhu, umístění firemního loga na závodní auta, popř. další firemní propagaci dle vašeho přání.